JEST
M

JEST STUDIO

Poznajmy się!

Obserwuj mnie:
Ins    Fb     Pin     Be     Db     Li

WPROST

sytuacja
Punktem wyjścia do powstania ilustracji były teksty publicystyczne, poświęcone zróżnicowanej tematyce, przede wszystkim politycznej, społecznej i ekonomicznej. Po zapoznaniu się z artykułem, jeszcze tego samego dnia wykonywałem ilustracje, często w wielu wariantach. Rolą ilustracji, trafiających co tydzień do setek tysięcy odbiorców było wzmocnienie przekazu tekstów, “wyciągnięcie” najważniejszych wątków oraz przykucie uwagi czytelnika.

Wyzwanie
Wieloletnia, cykliczna współpraca z wprost oparta była o specyficzne zasady, stanowiące największe wyzwanie projektowe. Ilustracje musiały powstawać bardzo szybko,często w ciągu jednego dnia, a nawet kilku godzin, wpisując się w cały proces wydawniczy.

Rozwiązanie
Moim nadrzędnym celem była trafna interpretacja graficzna ilustrowanych treści. W tym celu posługiwałem się lapidarnym, syntetycznym językiem plakatu. Wypracowana przeze mnie formuła ilustracji dla WPROST była zrozumiała i atrakcyjna dla szerokiej grupy odbiorców różniących się nie tylko wiekiem, ale również poglądami czy wykształceniem. Ilustracje doprawiałem szczyptą humoru. Moim nadrzędnym celem była trafna interpretacja graficzna ilustrowanych treści. W tym celu posługiwałem się lapidarnym, syntetycznym językiem plakatu. Wypracowana przeze mnie formuła ilustracji dla WPROST była zrozumiała i atrakcyjna dla szerokiej grupy odbiorców różniących się nie tylko wiekiem, ale również poglądami czy wykształceniem. Ilustracje doprawiałem szczyptą humoru. 

 

Klient:

Nazwa Klienta

Kategoria:
Więcej informacji