JEST
M

JEST STUDIO

Poznajmy się!

Obserwuj mnie:
Ins    Fb     Pin     Be     Db     Li

Bardzo Wolność

Plakaty w rozszerzonej rzeczywistości

Zapraszam was na moją wystawę. Na wystawie znajdują się plakaty w rozszerzonej rzeczywistości oraz stacje nawigacyjne. To spacer po problemach związanych z mediami społecznościowymi oraz współczesnym światem. Grafiki w rozszerzonej rzeczywistości. Bo wolność jest trudna do zdefiniowania, nie jest oczywista, nie jest jednowymiarowa, a my musimy rozszerzyć naszą perspektywę.

 

👉 Luminowani światłem tabletów i telefonów zatapiamy 💩 się w zamiast po prostu iść do 🌿🌿🌿 nasze czekają na 👍 ale to ich nie uleczy. Otwórzmy oczy na to co dzieje się dookoła i jednocześnie bierzmy udział w rozmowie obrazów. Rozszerzmy swoją rzeczywistość o wartości, a będzie się nam żyło lepiej. Chyba 🙂 😀😈😎🙈🙌 

 

Wolność w internecie wydaje się nieograniczona, jednak jest to często wolność pozorna. Śledzeni przez algorytmy, szczuci clickbitami, jesteśmy zamykani w bańkach informacyjnych. W zależności od swoich zainteresowań i aktywności w sieci różnorodne algorytmy dostarczają nam pożywkę w postaci produktów, opinii, treści które niejako nas obudowują zawężając przy tym nasz światopogląd.

W fizycznym świecie możemy poruszać się swobodnie. Szukać i śledzić interesujące nas rzeczy w naszym bezpośrednim otoczeniu. Angażować się w akcje, które wpływają na nasze życie. Zasiać coś w ogródku albo zorganizować ogród społeczny lub po prostu iść do parku. Wystawa to spacer między problemami związanymi z internetem, uwięzieniem i wolnością. Żyjemy w czasach w których to, co cyfrowe miesza się z realnym otoczeniem. Właśnie to doświadczenie chciałem uchwycić projektując tą wystawę. Czy się udało przyjdź i oceń sam. Najwyżej przejdziesz się do parku, a to i tak dużo. 

Czas: 12.07.2019 – 12.10.2019

Miejsce: plener Dworku Białoprądnickiego

sprawdź na mapie

 

 

 

 

Tytuł: Fejsbóg 100×100 cm 2019r.